Konsultācijas un palīdzība audio komponentu iegādei.Pieraksts iekārtu skaņas vērtēšanai. tel: +371 26 826 878 info@audiosalons.lv
Konsultācijas un palīdzība audio komponentu iegādei.Pieraksts iekārtu skaņas vērtēšanai. tel: +371 26 826 878
Grozā ir 0 preces
par summu 0.00
По-русски
Mēs veicam audio un video iekārtu uzstādīšanu dzīvokļos, mājās un biroju telpās.

Praktiski visas instalācijas sākas ar vadu ievilkšanu. Šis ir atbilstošs brīdis, lai vērstos pie mums pēc padoma un pakalpojuma, ja ceļat māju vai esat nolēmusi/-is remontēt dzīvokli, kurā būs arī mājas kino vai daudztelpu apskaņošanas iekārta. Mūsu tehniķi veiks optimāla vadu slēguma plānošanu, iegriezīs padziļinājumus ķieģeļu vai betona sienās un ieliks vadus. Ja nepieciešams, ieliksim arī elektrības papildrozetes, ja paredzama vairāku ierīču pieslēgšana.

Tik pat rūpīgi un prasmīgi piestiprināsim arī projektoru, ekrānu, skandu un plakano televīzoru kronšteinus. Jums nebūs jābažījas, ka filmas skatīšanās laikā ekrāns varētu sašķiebties vai projetors nokrist no griestiem.

Uzstādīsim un pieslēgsim Jūsu iekārtas tā, lai tiktu sasniegts vislabākais skanējums un attēls, un viss būtu lietojams ērti. Skandas, sabvufers, projektors un ekrāns tiks novietots pareizi un atbilstoši telpas formai.

Saskaņā ar Jūsu vēlmēm un tehniskajiem noteikumiem uzskaņosim un iestatīsim iekārtu parametrus. Piemēram telpiskā skanējuma un attālumu iestatīšana var izrādīties ķēpīgs pasākums, ja iepriekš par to nekas nav bijis zināms. Savukārt, pareizi uzskaņots sabvufers nekad neducinās 'vienu noti'. Vārdu sakot, izvēlnes un regulēšanas varēsit aizstāt ar jaukas mūzikas vai filmas noskaņās pavadītu vakaru.
 
   
   
© 2024, SIA "AV Experts". Visas tiesības ir aizsargātas.
Tālr.: (+371) 67 313 710     E-pasts: info@audiosalons.lv